טיפים לבחירה נכונה של שמלות לאירועים לנערות

האירוע לו המתנתן הולך ומתקרב, ולצד כל ההכנות הקדחתניות רובצת על כתפיכן משימה אחת נוספת, לא פשוטה, של רכישת גרדרובה שלמה לבעל, לכן ולכול ילדיכם, ובאותה ההזדמנות אולי גם כמה שמלות לשבת חתן. 

כולנו יודעות שבחירת שמלות לאירועים לנערות וילדות מורכבת בהרבה ממה שנדמה, מאחר והן דעתניות הרבה יותר בהשוואה לדור שבו גדלנו אנו ולא תהיינה מוכנות לוותר על הלוק האופנתי והמראה המושלם. 

כמו כן, יש לקחת בחשבון את ההיבט הכספי, שהרי עלות שמלות חגיגיות לאירוע תהייה, מטבע הדברים, גבוהה יותר משמלות צנועות ליום יום. המשימה עשויה להפוך למורכבת שבעתיים כשמדובר בבחירת מלתחת בגדים לבנות המגזר הדתי והחרדי, שהרי בנוסף לשיק והסטייל, חשוב לא פחות לתת את הדעת גם לעניין הצניעות.

שמלות לאירועים לנערות | פמיקס famix

כשהצניעות והאלגנטיות נפגשות

מבית רשת האפנה Famix fashion מציינים שבמגזר הדתי והמסורתי קיימת אמנם הקפדה על מספר כללי צניעות בסיסיים, כמו ההקפדה על כך שאורך השמלות המינימלי יהיה עד לברכיים, שהשרוולים יגיעו עד למרפקים, שהשמלות תהיינה עשויות מבד אטום ושהגזרה נטולת מחשוף. 

במהלך החיפושים אחר שמלות לאירועים לנערות, במידה ואחת השמלות שקולטת העין ומוצאת חן כוללת מחשוף ואו עשויה מבד שקוף דוגמת טול או משי, שאז ניתן ללבוש מתחתן חולצת בסיס בגוון תואם ואחיד. 

מעבר לאותם כללי בסיס, אין מניעה לרכוש שמלות ערב צנועות שתהיינה בו זמנית גם אלגנטיות ומעוצבות בקו עכשווי על פי צו האפנה, כך שעלמות החן תוכלנה לחוש הכי יפות באירוע עצמו.

לבחור נכון לאירוע הקרוב

לא לחינם בוחרות כיום אימהות רבות לרכוש דווקא בפמיקס את המלתחה העונתית. כי בפמיקס הן מוצאות שמלות לאירועים לנערות, שמלות לילדות דתיות וכמובן שמלות לשבת העונות על כל הדרישות שלהן. גם שמלות צנועות ליום יום וגם שמלות חגיגיות. הן גם יכולות למצוא התאמות של שמלות לכל בנות המשפחה בכל גיל ולכל מידה. אין ספק כי מדובר בבשורה של ממש למשפחה הדתית.

נשים ולעתים גם נערות, לרוב ‘מכורות’ לשופינג. ואם נפתח את ארון הבגדים שלנו – כנראה שנמצא בו מבחר גדול של בגדים, שמלות וחצאיות ליומיום. איך מאבזרים את השמלות לילדות הדתיות והחילוניות שלכן כך שירגישו מלאות סטייל ושיק?

בעידן של היום, אין אישה שלא אוהבת לצאת לשופינג, עם חברות, עם הבנות ואפילו עם עצמה.

ברצונך לקנות שמלות לילדות דתיות לבנותייך, כאלה שיהיו גם צנועות, גם ליומיום וגם לערב. ואחרי שמצאת את השמלה המושלמת – איך תאבזרי אותה? יש כל כך הרבה אפשרויות!

אם מדובר באירוע כמו בתבר מצווה, כדי ליצור את הלוק המושקע תצטרכי כמובן קודם כל לדאוג לבנותייך לשמלות ערב צנועות, ואם האירוע מתרחש בסוף השבוע, כמובן שתצטרכי לדאוג להן לשמלות כאלה – המתאימות לשבת.

את השמלות המושלמות – המתאימות לכל אירוע, שמלות ערב צנועות, שמלות לשבת ואפילו ליומיום (כי כל אחת רוצה להרגיש שיש לה מבחר ומגוון) תוכלי למצוא בחברת “פמיקס” שמייצרים את כל השמלות הללו עבורך ועבור בנותייך.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן