המדריך לצרכנות נבונה: כך תבחרו מכנסיים לילדים

ילדים גדלים כהרף עין. ילדים, מטבע הדברים, גם פעלתניים מאוד: הם רצים, מטפסים, משתוללים ומתלכלכים, כך שהצורך ברענון המלתחה וברכישת בגדים מדי עונה עלול להוות נטל כלכלי מכביד למדי. אחת הסוגיות הנפוצות בקרב הורים רבים היא איך לרכוש מכנסיים לילדים בצורה חכמה ומבלי להתרושש, ועל מה חשוב לשים לב כשבוחרים להם בגד חדש. 

במסגרת סל ההוצאות הביתיות, בגדי ילדים הם מסוג ההוצאות הקבועות שגורמות לנו ההורים לתור שוב ושוב אחר בגדים מתאימים חדשים, ובפרט בתקופת החגים, שאז קשה מאוד לעמוד בפיתוי של רכישת ביגוד טרנדי ואופנתי. מבית רשת האפנה Famix fashion מעניקים כמה טיפים שניתן בעזרתם לחסוך לא מעט בתקציב בגדי הילדים.

רכשו פריטי לבוש שניתן לשלבם עם מלתחת הבגדים הקיימת

כדאי לנהל תקציב משפחתי חודשי ולהגדיר בו סעיף הוצאות לרכישת בגדי ילדים, תוך קביעת סכום מרבי שאנו מקצים לצורך זה. הדבר יאפשר פיקוח ושליטה בהוצאות. 

בהגיענו לבחור חולצות, אפודות, סריגים ומכנסיים לילדים, מומלץ לחפש פריטי לבוש שניתן לשלבם עם בגדים שכבר ישנם במלתחת הבגדים של הילד בבית, כמו לדוגמה מכנסי סקיני אלגנט בגווני כחול, שחור או כחול רויאל, שמתאימים לכול סגנון ומעניקים מראה טרנדי ללא מאמץ.

כמו כן, רצוי לרכוש בגדים בסוף עונה כדי לנצל את מבצעי 1+1, מבצעים לרגל החלפת קולקציות ועודפים מהעונה הקודמת. באופן זה, ניתן לערוך קנייה איכותית ומשתלמת בחצי מחיר, אך חשוב להקפיד ולבחור הלבשה במידה אחת גדולה יותר. 

מדדו לילד את פרטי הלבוש לפני הרכישה

ככלל, במהלך רכישת מכנסיים לילדים, כדאי תמיד לבחור מידה שהיא מעט גדולה יותר, כך שאפשר יהיה לעשות בו שימוש עד לסוף העונה לפחות ואולי גם בתחילת העונה הבאה. עניין נוסף נוגע למיתוג והמחיר. 

רכישה של בגדי ילדים בשווקים אין בה בכדי להעיד על איכות ירודה. עם זאת, כדאי לבדוק את סוג הבד ולהימנע מקניית פרטי לבוש שדוהים ונדמים בלויים לאחר כביסה או שתיים. מאידך, בגדים ממותגים ויקרים אינם בהכרח איכותיים יותר. 

במידה והדבר אפשרי, מומלץ להגיע עם הילד לחנות בגדים ולמדוד את זוגות המכנסיים ויתר פרטי הלבוש לפני הרכישה. יש לוודא שהמכנסיים מונחים היטב על הגוף ושהגזרה נוחה, זאת כדי לאפשר לילד ללכת, לרוץ, להתכופף ולשבת מבלי שהדבר יגביל אותו או יפריע לו.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן