המדריך לצרכנות נבונה: כך תבחרו מכנסיים לילדים

למתבונן מן הצד נתפסת רכישת הבגדים כחלק שגרתי, בסיסי ובנלי בגידול הילדים, אבל במבט בוחן ומעמיק נגלה שמאחורי בחירות הלבוש עומדת מורכבות ולא מעט התלבטות, ובפרט כשמדובר ברכישת מכנסיים לילדים. 

מבית רשת האפנה Famix fashion מציינים ניתן למנות כמה כללי אצבע לבחירת בגדי ילדים בצורה נכונה ומושכלת, כמו התאמה לגיל הילד, מבנה גופו, טעמו האישי ולמטרה שלשמה מתבצעת הרכישה. 

לדוגמה, מכנס לבן לילדים או כל בגד בגוון בהיר מקרינים אלגנטיות ועשויים בהחלט להתאים לשבתות, חגים ואירועים מיוחדים, אך מנגד מועדים להכתמה, פרט שכדאי לקחת בחשבון כשרוכשים פרטי לבוש לשימוש יומיומי, לפעילויות ביתיות, לגן, לבית הספר או לשעות אחר הצהריים.

מכנסיים לילדים | פמיקס famix

חשיבות רכישת הבגדים במידות הנכונות

אחד הפרמטרים שעליהם נהוג לשים את הדעת במהלך בחירת מכנסיים לילדים הוא המידה. ילדים מטבעם גדלים במהירות, לפיכך יש נטייה בקרב הורים רבים לרכוש בגדים במידות גדולות יותר, על מנת להבטיח שפריטי הלבוש יתאימו לפרק זמן ארוך ככל שניתן. מאידך, מכנס גדול מדי בהיקף ואו באורך עלול להקנות לילד תחושה של מסורבלות ואי נוחות. 

בהקשר זה, ראוי להבהיר שמידות הבגדים יכולות להיות שונות מחברה לחברה, כך שבמידה והדבר אפשרי, מוטב תמיד להגיע עם הילד אל החנות ולמדוד את הבגד בטרם הרכישה. במקרים שבהם מתבצעת הרכישה ללא הילדים, שאז מומלץ להצטייד מבעוד מועד במכנס של הילד כדי לבדוק שהפריט שנבחר אכן מתאים.

שתפו את הילדים במהלך בחירת הבגדים 

במהלך רכישת מכנסיים לילדים או כל פריט לבוש כזה או אחר, חשוב תמיד לבחון את סוג הבד ולוודא שהוא עמיד ובה בעת גם רך ונעים למגע. מומלץ גם להעדיף בגדים שתפורים מבדים טבעיים על פני בדים סינתטיים שנושמים פחות ועלולים לגרום להזעת יתר. כשמדובר ברכישת בפריטי לבוש עבור ילדים בגילאים הרכים, שאז נעשית הבחירה על פי טעמם האישי של ההורים, תוך כדי התייחסות למכלול שיקולים נוספים. 

יחד עם זאת, ברכישת בגדים לילדים בגילאי 5 ומעלה, כדאי לשתפם במהלך הבחירה, מה שייטע בהם את התחושה שדעתם נחשבת וחשובה. לאירועים חגיגיים, הטרנדים האפנתיים המובילים לשנת 2021 הם חליפות שלושה חלקים ומכנס סקיני אלגנט לילדים עם חולצה מחויטת. מומלץ לבחור בגדים בגוונים המאפשרים שילוב עם פריטי לבוש נוספים, ובכך ליצור בכל פעם לוק אחר, שונה וייחודי.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן