כיצד לבחור שמלות ערב צנועות לאירועים חשובים?

מחפשת שמלות צנועות ליום יום? שמלת ערב לאירוע חשוב? כמעט כל אחת מאיתנו מכירה, מקרוב את הסיטואציה שבה היא ניצבת לקראת אירוע חשוב הממשמש ובא, אך מתקשה בבחירת השמלה המושלמת שגם תהלום את אופיו של האירוע, גם תחמיא אבל מאידך גם תהיה נוחה, וכאן עשויה להתעורר השאלה כיצד לבחור שמלות ערב צנועות? 

אנשי הצוות המקצועי מבית אופנת Famix fashion מסבירים שקיימים מספר כללים מנחים שכדאי להיצמד אליהם בבואנו לבחור מלבושים לאירוע, כשאחד הבסיסיים שבהם הוא התאמת הביגוד לאופיו של אירוע. כל אירוע ניחן באופי ייחודי וקוד לבוש משלו, כך שחשוב להקפיד שסגנון השמלה יאפשר השתלבות מבלי לבלוט ואו להיראות חריגים.

שמלות ערב צנועות | פמיקס famix

שמלות ערב צנועות לאופיו של האירוע

לדוגמה, עבור אירועים משפחתיים ואינטימיים כמו חתונה קטנה, בר מצווה, ברית או יום הולדת, כדאי להעדיף שמלות ערב צנועות, נאות ומרשימות, ומאידך שאינן יוקרתיות מידי, זאת במטרה לשמור על חזות מאופקת, סולידית ומשפחתית. כשמדובר באירוע משפחתי גדול ומפואר ואו כשישנה זיקה ישירה לאירוע עצמו (קרבה משפחתית מדרגה ראשונה), שאז ניתן בהחלט להתהדר בשמלה מרשימה, יוקרתית ומיוחדת. 

בהקשר זה, ראוי להבהיר שכלל זה נכון ורלוונטי גם בבחירת שמלות לאירועים לנערות וילדות. לאירועים עסקיים דוגמת כנסים, הרצאות, השקות או ימי עיון, מומלץ להעדיף סגנון לבוש אלגנטי בעיצוב קלאסי, מחויט וסולידי. שיקולים נוספים שחשוב לקחת בחשבון הם מיקום ושעת האירוע, עונת השנה, אופיים של המוזמנים וכן הלאה.

התייחסות למקום ושעת האירוע

מיקום ושעת האירוע עשויים להשפיע לא במעט על סגנון הלבוש. באופן כללי, אירועים המתקיימים בגן אירועים או בטבע, וכן אירועים הנערכים בשעות היום, נחשבים לפורמליים פחות בהשוואה לאלו המתקיימים באולם, ובהתאם לכך גם קוד הלבוש. 

כך למשל, עבור אירועים המתקיימים באולם בשעות הערב תתאמנה שמלות ערב צנועות, מחויטות ואלגנטיות, ואילו לאירוע בטבע ניתן להתלבש באופן פחות רשמי ולבחור בשמלות צבעוניות, משוחררות ועליזות יותר.

פרמטר נוסף שתמיד כדאי לקחת בחשבון, בין אם מדובר בבחירת שמלות ערב לנשים, לנערות או שמלות לילדות דתיות, מתייחס לעונות השנה, גם במקרים שבהם מתקיים האירוע במקום סגור. לתקופת הקיץ תתאמנה מאוד שמלות אווריריות, קלילות, ססגוניות ובהירות, בעוד שלעונת החורף מוטב להעדיף שמלות מבד עבה יותר ובגוון אחיד וכהה.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן