כל מה שחשוב לדעת לפני רכישת חולצות לילדים

מחפשים חולצת פייטים לילדים? או אולי שמא חולצות מכופתרות בנים לקראת אירוע חגיגי? חולצות לילדים הן מסוג פריטי הלבוש הבסיסיים שקיימים בכול מלתחה, ואם בימים עברו מנתה המלתחה חולצה או שתיים ליום יום, חולצת בית ספר ואחת נוספת לשבתות, חגים ואירועים חגיגיים, שהרי בעידן הנוכחי ישנו היצע חולצות עשיר במגוון כמעט אינסופי של בדים, גזרות, צבעים והדפסים. 

בעולם בגדי הילדים העכשווי מהווה החולצה הרבה מעבר למלבוש, והיא משמשת כפריט אפנתי לכול דבר ועניין, המעיד בעיקר על סגנונו וטעמו של ההורה. מטבע הדברים, מרבית ההורים שואפים להפגין חוש סטייל מרשים, ולאסוף על אם הדרך מחמאות על כך שהזאטוט הפרטי שלהם הנו דוגמן קטן עם לוק מנצח.

חולצות לילדים | פמיקס famix

חולצות לפעוטות בגילאים הרכים

אנשי הצוות המקצועי של רשת האפנה Famix fashion מסבירים שלצד הרצון להפגין סטייל ושיק, כשמדובר ברכישת חולצות לילדים ופעוטות בגילאים הרכים, כדאי להציב את שיקולי הפרקטיות והנוחות בראש רשימת סדרי העדיפויות. שוק בגדי הילדים לגילאי אפס עד שנתיים הנו מפותח במיוחד, החל מחולצות קצרות לבנים ועד לחליפות מחויטות 3 חלקים. 

מדובר בחולצות המתאפיינות אמנם בעיצובים מרהיבים, אך בחלק לא מבוטל מהן העיצוב הוא על חשבון הנוחות. חשוב להיות ערים לכך שתינוקות נוטים לרגישות יתר, לפיכך כדאי להקפיד בשעת בחירת חולצות לילדים על כך שהבד טבעי ונושם (מומלץ כותנה), ולוודא שהן ללא תפרים גסים שיכולים לגרות את העור, הדפסות בולטות או תוויות שעלולות לדקור ולגרום לאי נוחות.

בחירת בגדים עבור ילדים בגילאים הבוגרים יותר

כשמדובר בפעוטות בטווח הגילאים 5 – 2, שאז ניתן למצוא חולצות לילדים במגוון נרחב יותר של סגנונות עיצוביים. יחד עם זאת, חשוב עדיין לתת משקל לעניין הנוחות. בין אם מעוניינים ברכישת חולצות בייסיק לילדים ובין אם בחולצות פולו עם הדפס ואו חולצות מחויטות, יש להעדיף שתהיינה בגזרות נוחות עם תפירה ברמת גימור גבוהה, על מנת שתאפשרנה חופש תנועה מרבי. 

שוק הבגדים עבור הגילאים הבוגרים יותר הוא אינסופי מבחינת הסגנונות, הגזרות והצבעים. אלא שכדאי לקחת בחשבון שבגילאים הללו יש להם כבר דעה ברורה ומוצקה בכול הנוגע להעדפות אפנתיות וראוי להתחשב בטעמם האישי כמו חולצות מכופתרות לילדים. ככלל, כדי להימנע מהשקעת סכומי כסף גבוהים מידי במלתחה, מומלץ לרכוש כמה חולצות זולות לילדים, קצרות וארוכות, כאלו שניתן לשלבן עם פריטי לבוש אחרים וליצור בכל פעם מראה שונה.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן