מעוניינת לקנות חולצות לילדים? כך תעשי זאת נכון

מעוניינת לקנות כמה חולצות ארוכות לילדים? או שמאי אולי חולצות קצרות לבנים? על אף שעל פניו נדמה כי מדובר במשימה פשוטה וטריוויאלית למדיי, שהרי המציאות בשטח מלמדת שהעניין מורכב בדרך כלל הרבה יותר. לדוגמה, מאחר וילדים צומחים במהירות, הם מחליפים מידות בתדירות גבוהה, כך שכול פריט לבוש שרוכשים עבורם היום עלול שלא להתאים להם בעונה הבאה. 

יתרה מכך, חולצות לילדים מתאפיינות בנטייה גבוהה במיוחד להכתמה בהשוואה לבגדים אחרים, ולא רק כשמדובר בתינוקות ופעוטות, אלא גם בקרב נערים ומבוגרים, ובמידה והם לובשים חולצה מכופתרת ומחויטת, זה אך עניין של זמן עד שתוכתם במיץ או בצבע. אז איך בוחרים חולצות לילדים?

חולצות לילדים | פמיקס famix

התאמה נכונה של המידה והגזרה

מבית רשת האופנה Famix fashion מציינים שכשהדבר נוגע לחולצות לילדים או בגדים בכלל, מומלץ לקחתם עימנו אל החנות כדי שימדדו את הבגדים. במקרים שבהם אין באפשרותנו לקחתם עימנו מסיבות כאלו ואחרות, שאז כדאי להצטייד מראש בבגד נוסף, על מנת להבטיח שמה שבחרנו אכן מידות. 

בהקשר זה, חשוב לדעת שקיים מבחר עצום של מידות, והן עשויות להיות שונות בין מותג למותג, כך שמידה 8 אצל יצרן בגדים אחד איננה בהכרח זהה למידה 8 אצל יצרן אחר. עצה נוספת היא שלא להתמקד במידה בלבד, אלא גם על הגזרה. בין אם מחליטים לרכוש חולצות לבנות לילדים או חולצות מכופתרות לילדים בורדו, רצוי לוודא שהגזרה אכן מתאימה למבנה הגוף של הילד.

בדיקת סוג הבד והמרקם

כמו כן, גם כשמתעתדים לרכוש מספר רב של חולצות טריקו לילדים בזול, בהגיענו לבחור חולצות לילדים, כדאי לבדוק שהן נוחות ונעימות מבחינת סוג הבד והמרקם, אינן צמודות והדוקות מדי, ומאידך לא גדולות ומסורבלות. מבחינת סוג הבד, מוטב להעדיף בדים טבעיים ונושמים על פני בדים סינתטיים, שכן בדים סינתטיים מעוררים הזעה מוגברת ונוטים לספוג ריחות. 

ברשת האופנה Famix fashion ניתן למצוא מבחר כמעט אינסופי של חולצות לילדים, החל מחולצת בנים לבנה מכופתרת באיכות גבוהה ובגזרה מהממת, עם לובן שנותר לאורך הזמן, דרך חולצות מכופתרות בעלות צווארון במבחר צבעים חלקים, וכלה חולצות מחויטות משובצות, עם פסים עדינים לאורך ועוד.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן