מגוון אופנתי חכם של חולצות מכופתרות לבנות וגם חולצות בית ספר לנערות.

חולצות בית ספר לנערות וליום יום

החולצות והעליוניות המסוגננות שלנו מגיעות כחולצת דודבנים, חולצה ללא רקמה, מחויטת, עליונית שיפון, חולצה משולבת ושילובים של סוודר וחולצה, סרפן עם חולצת נקודות וחליפה סקוטית.

יש לנו מבחר צבעים ומידות שניתן להתאים לצבעי חולצות בית ספר לנערות לצד מבחר נפלא של גזרות. יש לנו גם מבחר חולצות מכופתרות לבנות מחמיאות שיהפכו גם הן כתלבושת אחידה לבית הספר של ילדתכם.

המדריך לצרכנות נבונה: כך תבחרו נכון חולצות מכופתרות לבנות 

רכשו חולצות מכופתרות לבנות מחויטות ומשובצות המשתלבות יפה עם עליוניות וחצאיות וחליפות סקוטיות, חולצת קרדיגן מכופתרת יפיפיה לכל ילדה ונערה. בכול ארון בגדים טיפוסי של נשים, נערות וילדות ניתן למצוא בדרך כלל שמלות, חצאיות, חולצות בייסיק, חולצות מכופתרות, כמו גם מעילים, סוודרים, חליפות, סריגים, ולעתים גם עליוניות, קרדיגנים, חלוקים לילדות ונשים, סרפנים ועוד. בהגיענו לבחור חולצות מכופתרות לבנות, אנו עשויות למצוא את עצמנו בהתלבטות קשה לנוכח ההיצע האינסופי שקיים כיום בשוק. 

אנשי הצוות מבית חנות האופנה Famix מעניקים מגוון טיפים מקצועיים לבחירה נכונה של חולצות מכופתרות ליומיום ואירועים. במהלך רכישת פרטי לבוש כאלו ואחרים, אנו נוהגים על פי רוב להתמקד במספר פרמטרים כגון הגזרה, הסגנון העיצובי, המותג, הגוון והמחיר, תוך התאמה לשימוש העתידי בבגד, לטעם האישי והצרכים. אלא שישנם קריטריונים נוספים שמרביתנו לא בודקים.

סוג הבד כמדד לבדיקת איכות החולצה

אחד הקריטריונים שכדאי להתייחס אליהם בשעת בחירת חולצות מכופתרות לבנות הוא האיכות, ובפרט כשאנו מתעתדים לרכוש חולצה יוקרתית לאירוע חשוב או חגיגי, ומוכנים להשקיע בתמורה את מיטב כספנו. שהרי, למי מאיתנו לא קרה שגוון החולצה דהה לאחר מספר כביסות מצומצם, שהיא איבדה מצורתה או שאחד מכפתוריה נפרם ונתלש? אז כיצד מזהים חולצה מכופתרת באיכות גבוהה? 

ככלל, סוג הבד מהווה פקטור חשוב בקביעת איכות הבגד, ומוטב להעדיף בדים טבעיים ונושמים כמו כותנה, פשתן, ויסקוזה ומשי על פני בדים סינתטיים כדוגמת פוליאסטר, לייקרה, ניילון או פליז, שכן השילוב של טמפרטורה ולחות גבוהות האופייניות לקיץ הישראלי יגרום לאי נוחות ויוביל הזעת יתר.

הגזרה הקלאסית וגזרת ה- SLIM FIT

במהלך רכישת חולצות מכופתרות לבנות כדאי לתת את הדעת גם על גזרת החולצה. ישנן שתי גזרות עיקריות שהן הגזרה הקלאסית הישרה, שמתאימה לכול מבנה גוף, וגזרת ה- SLIM FIT הצרה יותר באזור המותניים ומותאמת פחות למבנה גוף מלא. פרטים נוספים שמומלץ לבדוק הם הצווארון, תפר הכתף ואורך השרוול. 

ניתן למנות כמה סוגי צווארונים כגון הצווארון הרגיל, צווארון כפתורים המחובר אל החולצה בשני קצותיו באמצעות כפתורים, צווארון סיני שהנו מעוגל וניצב וכן הלאה. בשעת מדידת החולצה בחנות, יש לבחון את מידת קשיחות הצווארון ולוודא שישנו מרווח של אצבע בין החולצה לצוואר. כמו כן, חשוב לוודא שתפר הכתף אכן מונח על הכתף ולא מעבר לכתף או על השכמות, שאז הדבר מעיד שהחולצה במידה קטנה או גדולה מידי.

חולצות מכופתרות לבנות הן מסוג פריטי הבייסיק בכול מלתחת בגדים. מדובר בפריט לבוש בסיסי המאפשר לגוון את המראה וההופעה בהתאם לאירוע, למזג האוויר ולמצב רוח. ניתן למצוא חולצות מכופתרות קלאסיות, מחויטות ואלגנטיות, המעניקות חזות מוקפדת וחגיגית ומיועדות בעיקר לאירועים משפחתיים, אירועים רשמיים, שבתות וחגים, אבל ישנן גם חולצות פשוטות יותר שנהוג ללבוש ביום יום, בעבודה, בבית וכדומה. 

אנשי הצוות המקצועי מבית Famix fashion מסבירים שבהגיענו לבחור שמלה, חצאית, עליונית, סרפן, חליפה או חולצה לבנה מכופתרת לילדות, אנו בדרך כלל נוהגות לקחת בחשבון מכלול לא מבוטל של שיקולים שונים כמו מותג, גזרה, עיצוב ומחיר, תוך התייחסות לשימוש העתידי בבגד והתאמה אל הצרכים, הסטייל האישי וכיוצא בזה.

העדיפו חולצות מבדים טבעיים 

מטבע הדברים, כשמחפשים חולצות פשוטות לשימוש יומיומי, שאז נהוג לשים את רוב המיקוד על המחיר. עם זאת, כשמדובר בחולצות מכופתרות לבנות עבור אירוע חשוב כזה או אחר ומוכנים להקצות עבורן סכום כסף נכבד, אנו יוצאים מנקודת הנחה שהן איכות גבוהה מצפים לקבל בעד כספנו תמורה מלאה. 

מבית Famix fashion מציינים שישנם כמה קריטריונים שניתן באמצעותם לאמוד את איכות הבגד כשאחד מהם הוא סוג הבד. באופן כללי, בדים טבעיים כדוגמת כותנה, פשתן ומשי עדיפים על בדים סינתטיים כמו לייקרה, פליז ופוליאסטר, מהסיבה שבדים טבעיים הנם "נושמים" וככאלו מותאמים אידאלית לקיץ הישראלי, בעוד שלבישת בגדים מבד סינתטי בימים לוהטים והבילים תגרום לחוסר נוחות והזעת יתר.

מדדו את החולצות כדי לוודא שהן אכן נוחות והולמות

בהקשר זה, כדאי להבהיר שבעבר סבלו נשים מאוד בימי הקיץ הלוהטים בגלל אופנה שלא התחשבה בתנאי האקלים הישראלי. כיום יש הקפדה יתרה בקרב מעצבים רבים על שימוש בבדים אווריריים, נושמים ונעימים, שימוש בבדים בגוונים בהירים שאינם קולטים קרני שמש, ועיצוב בגזרות רחבות שאינן צמודות לגוף ומאפשרות לו לנשום. 

דברים נוספים שחשוב לתת עליהם את הדעת בזמן בחירת חולצות מכופתרות לבנות הם גזרת החולצה, סוג הצווארון ומיקום תפר הכתף. ישנן חולצות מכופתרות שהגזרה שלהן מתאימה כמעט לכול מבנה גוף, בעוד שגזרות אחרות פחות מותאמות לבעלות מבנה גוף מלא. ככלל, כשרוכשים חולצות מכופתרות בחנות בגדים, רצוי למדוד אותן כדי לוודא שהן אכן נוחות והולמות, ובאותה ההזדמנות גם לבדוק שתפר הכתף ממוקם בדיוק על הכתף, מה שמעיד שהחולצה במידה הנכונה.

 

יש לכם שאלה? צריכים עזרה?
השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם

אנחנו גם באינסטגרם

אנחנו גם באינסטגרם