חצאיות עד הברך

החדשות הטובות הן שתוכלו ללבוש חצאיות עד הברך כל השנה בין אם בקיץ או בחורף יחד עם גרביוניים חמים וחלק עליון מתאים והולם.

חצאיות עד הברך בגזרות שונות ובמבחר מידות וצבעים בקפלים ונקודות. המראה האולטרה-נשי של ותחייה של סגנון שהושק בסוף שנות ה -60 והושיט - בצורה מרהיבה - בתחילת שנות ה -70. חצאיות עד הברך בשרו את המהפכה ונקודת מפנה בתרבות הצריכה.

פליסה, פעמון, סקוטית ומה שביניהן

מחפשת חצאיות יפות עד הברך אבל מתקשה בבחירה? אנשי הצוות המקצועי מבית פמיקס מציינים שהחצאיות עד הברך הופיעו לראשונה בשנת 1925 הודות לקוקו שאנל שהציגה חליפה מודולרית בשלושה חלקים הכוללת חולצה רחבה, חצאית עם קפלים וז'קט תואם. בשנות ה- 40 של המאה ה- 20 גיוון כריסטיאן דיור את המלתחה הנשית בחצאיות עד הברך עם מותניים גבוהים. 

בשנים האחרונות עושות חצאיות המידי קאמבק וכובשות את עולם האופנה. יתרונן הבולט נעוץ בכך שלהבדיל מחצאיות קצרות, מדובר בפריט ביגוד שניתן ללבוש בקיץ או בחורף לאורך כול ימות השנה, בין אם ביומיום ובין אם לאירועים רשמיים או חגיגיים, תוך אפשרות לשלבן ולהתאימן לחלקי לבוש שונים על פי הסגנון המבוקש וצו האופנה.

חצאיות לילדות דתיות ולהישאר בצו האופנה 

לא ממש חצאית מיני ולא ממש מקסי, חצאיות עד הברך היא התשובה שלך למשהו שביניהם! שמרי על מראה שיק ותפר בד ייחודי וזורם או בחרי חצאיות עד הברך בסגנון סקוטי יחד עם חליפה תואמת, לאירוע חגיגי או רשמי. חצאיות לילדות דתיות על פי צו האופנה המסורתי יהודי המותאם לעקרונות הליבה המסורתיים. הלבשה צנועה לשבת, יום טוב, חתונות ובת / בר מצוות. 

התאמת הגזרה למבנה הגוף

כיום, ניתן למצוא חצאיות עד הברך במבחר כמעט אינסופי של גזרות, סגנונות, בדים, צבעים, הדפסים ומידות, מה שעשוי להוביל להתלבטות ולהקשות על הבחירה. ככלל, על מנת להבטיח שאנו בוחרות את החצאית המושלמת, חשוב להיצמד לכמה קריטריונים שאחד העיקריים שבהם מתייחס לגזרה והתאמתה למבנה הגוף. 

ברשימת הגזרות הפופולריות ביותר נמנות חצאיות הפליסה עם הקפלים, הנחשבות לחצאיות צנועות וסולידיות מחד, ומאידך גם קלסיות ונשיות, וכן חצאיות קלוש (חצאיות פעמון) המיוצרות מבד שנגזר באלכסון, חצאיות בגזרה A המתרחבות כלפי מטה, כמו גם חצאיות בגזרת מעטפת הכוללות רצועות קשירה או כפתורים בחלקן העליון לכריכה סביב המותניים, חצאיות עיפרון המתאפיינות בגזרה ישרה לכול אורכה וכן הלאה.

לוודא שהבד נוח ואיכותי ובמרקם נעים

בהגיענו לבחור חצאיות עד הברך לילדות, ובפרט כשמדובר בחצאיות בית ספר, מומלץ לבדוק שגזרה אינה חונקת ואו מוגבלת, זאת על מנת לאפשר נוחות אופטימלית ותנועה רחבה. כדאי גם לוודא שהבד נוח ואיכותי ובמרקם נעים. כמו כן, רצוי להעדיף חצאיות עד הברך בגזרת קפלים קבועה, כדי שהקפלים יישמרו גם לאחר הכביסה. 

חצאיות בית ספר משווקות כיום במגוון גזרות, בדים וסגנונות עיצוביים, החל מחצאיות פליסה לבנות סמינר וחצאיות פליסה שתי חגורות, דרך חצאיות עם גומי במותן וקפלים רודפים, וכלה בחצאיות עם אבזם במותן ואו אריג צמה וקפלים דקים. 

בהקשר לסוג הבד, חשוב לדעת שבדים נושמים כמו כותנה, פשתן, צמר או משי אווריריים ונעימים יותר לגוף, אך מאידך גם נוטים להתקמט ולהתכווץ בהשוואה לבדים כמו אקרילן, לייקרה ופוליאסטר.

יש לכם שאלה? צריכים עזרה?
השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם

אנחנו גם באינסטגרם

אנחנו גם באינסטגרם