כיצד לבחור חולצות לילדים?

אחת מהסוגיות שבהן נתקלים הורים רבים, גם הורים ותיקים ולמודי ניסיון היא: איך לבחור חולצות לילדים? זהו לכאורה נושא טריוויאלי, אבל להבדיל ממבוגרים, ילדים גדלים וצומחים במהירות והמידות שלהם משתנות באופן תדיר, כך שפריטי לבוש שנרכשו בעונה הקודמת עלולים להיות קטנים מידי בעונה הבאה. 

ובמידה ורכשתם חולצות לבנות או לבנים מהסוג המושקע והיקר, לשבתות, חגים ואירועים מיוחדים, הם כבר עתידים להכתים את החולצה במיץ או בצבע. אז איך באמת בוחרים חולצות לילדים? 

מבית רשת האפנה Famix fashion מסבירים שבין אם מדובר בחולצות לבנים ליומיום או לבית הספר ובין אם מדובר בחולצות מכופתרות לבנות לכבוד אירוע חגיגי, ישנם מספר קריטריונים שתמיד חשוב להיצמד אליהם בשעת בחירת הבגדים.

חולצות לילדים | פמיקס famix

טווח מידות נרחב ומשתנה בין חברות שונות

כשאתן מחפשות חולצות מכופתרות לילדים לדוגמה, אחד הפרטים שתמיד שווים התייחסות הוא המידה. טווח המידות הנו נרחב ובנוסף לכך גם בלתי אחיד. המשמעות היא שמידה 6 בחברה מסוימת עשויה להיות שונה ממידה 6 בחברה אחרת. 

הפתרון הוא ללכת עם הילדים לקנות בגדים. במידה והדבר בלתי אפשרי, שאז מומלץ לקחת אתכם חולצה של הילד או הילדה ולבדוק שפרטי הלבוש שנבחרו אכן מתאימים. 

כשרוכשים חולצות לילדים, כמו לדוגמה חולצת בית ספר או מדוגמת לבנות, חולצה מחויטת לבנים וכן הלאה, רצוי שהם ימדדו כל חולצה בטרם רכישתה. בשעת המדידה, יש לכפתר את החולצה עד הצווארון ולוודא שקיים רווח של אצבע בין הצוואר לחולצה.

העדפת בדים טבעיים ונושמים שמרקמם נעים על פני בדים סינתטיים

בעת מדידת חולצות מכופתרות לילדים, כדאי לוודא שתפר הכתף מונח בדיוק על הכתף. במידה והתפר “מתיישב” מעל או מתחת לכתף, המשמעות היא שהחולצה קטנה או גדולה מידי. כמו כן, כשמודדים חולצות לילדים עם שרוולים ארוכים, חשוב לבדוק שהשרוולים מגיעים עד לשורש כף היד ואינם ארוכים או קצרים מידי. אספקט נוסף שכדאי לשים עליו את הדעת הוא סוג הבד ממנו עשויה החולצה. 

ככלל, מומלץ תמיד להעדיף בדים טבעיים נושמים ובמרקם נעים. בגדים מבדים סינתטיים נוטים לספוח ריחות ולגרום להזעת יתר. גורם נוסף הדורש התייחסות הוא הגזרה, ובפרט כשרוכשים חולצות מכופתרות מחויטות. הגזרה הישרה מתאימה ומחמיאה לבעלי מבנה גוף רזה ומלא גם יחד, בעוד שגזרת ה- Slim Fit נצמדת לגוף ולכן מותאמת בעיקר למבנה גוף צר ורזה.

עגלת קניות

משלוחים חינם ברכישה מעל 399 ₪ משלוח סוווופר מהיר! 1-3 ימים והמוצרים אצלך!

Start typing to see products you are looking for.
התחלי צ'אט
1
צריכה עזרה?
FAMIX
היי, הגעתם לאתר FAMIX, איך נוכל לעזור?
לכל שאלה, התחלי איתנו צ'אט בוואטספ כאן למטה...
דילוג לתוכן